Kına Gecesine Özel Kaftan Seçimi

Zeynep

Editör
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
173
Tepkime puanı
59
Düğüne sayılı zamanların kaldığı bu özel günde çiftler gönüllerince eğlenip mutlu olacakları kına merasimlerini gerçekleştiriyorlar. Tabi ki seçilen kına kaftanının yıllarca fotoğraflarda ve videolarda göz önünde olması kıyafet seçimini oldukça önemli bir hale getiriyor.

Son yılların gözdesi kına kaftanları kadife kumaşlı ve üzerinde bolca taş işlemesi olan modeller. İşlemelerin parlaklığı ve fazlalığı kaftana göz alıcı bir görünüm katıyor. Bordo, kırmızı, koyu mor, yeşil, ve mavi renklerde gelin adaylarının beğenisine sunulan modeller çok çeşitli ürün tasarımlarıyla en güzel modelin seçilmesini kolaylaştırıyor.

Kaftan alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında gelin adayının üzerine tam olan bir beden seçilmesi ve etek boyunun fazla uzun olmaması. Etek boyu fazla olan kaftanlarda kullanım esnasında takılma ve rahat hareket edememe sorunları yaşanıyor.

Son yıllarda kaftan kiralamak satın almaya göre daha fazla artış gösterdi. Kiralama bedelinin uygun olması tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Paket halinde kiralanan bu ürünlerde bel kuşağı ve tesettür tasarımı için aksesuar da bulunuyor. 


Üst