Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

ikra

Yönetici
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hayırlı Bayramlar

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

İsmail'sen, Azrail den korkun niye
Selam olsun Hak yoluna kurban olan
bunca Şehit ve Gazilere.
Kurban Bayramımız ve Cumamız Mübarek Olsun.

Zeynep

Editör
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hayırlı Bayramlar

Angelica

Editör
Bayramınız mübarek olsun büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum allah a emanet olun...

Editör

Editör
Tüm İslam aleminin bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kurban bayramınız mübarek olsun.

HAYIRLI BAYRAMLAR...Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tadalalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlıklı mutlu bayramlar dilerim...

Mübarek KURBAN BAYRAMINIZI kutlar; Bayramın size,ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim.