PVC DolaplarPbvc Dolaplar Çeşitleri FiyatlarıPVC Dolaplar​


PVC malzeme günümüzde yapı sistemlerinde, eşyalarda, oyuncaklarda, spor malzemelerinde, pencerelerde, otomobil döşemlerinde, kablolarda, tıbbi malzemelerde ve çok çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Modern yaşamın ayrılmaz bir malzemesi haline gelen PVC malzemesi sağlamlık, hafiflik, uzun ömürlülük, ateşe dayanıklılık, iyi bir yalıtıcı, yeniden kullanılabilirlik özelliklerini taşıyan çevreyle dost bir malzemedir. Mutfak dolabı, giysi dolabı, banyo dolabı, kombi dolabı gibi dolap çeşitlerinin üretiminde de kullanıma sahip olan PVC malzeme ile her bakımdan dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünler ortaya çıkarılmaktadır. PVC malzeme esnek yapısı sayesinde PVC dolaplar kolay şekil almaktadır. Tasarımların çeşitli olmasına olanak sağlayan fiziksel özellikleri dolap tasarımlarında da üreticilere özgürlük tanımaktadır.PVC Dolap Çeşitleri
Çok yönlü olan PVC dolap tasarımlarında son derece kolaylık sağlamanın yanı sıra çeşitli renk ve modellerde üretimi gerçekleştirilmektedir. PVC dolaplar elbise dolabı, ecza dolabı, tekerlekli takım dolabı, banyo dolabı, kombi dolabı, konsollar, kütüphane sistemleri gibi çeşitlerde imal edilmektedir. PVC dolap çeşitleri aynalı, çift kapaklı, iki kapılı çekmeceli, sürgülü, şeffaf kapak, tekerlekli modellerde bulunmaktadır. PVC dolap çeşitleri her türlü ortama uygun çeşitler sunarak depolama çözümlerini de beraberinde getirmektedir. Arşivleme ve dosyalama sistemleri için de üretilen dolapların açık raflı, ahşap kapaklı, alüminyum çerçeveli modelleri olup ayarlanabilir raf özellikli olanlar ilgi görenler arasındadır. Her türlü darbe, ses ve ısıya dayanıklılık özellikleri de PVC ürünün önemli özellikleri arasındadır.

PVC Dolap Fiyatları
Çevreye ve ekonomiye katkı sağlayan PVC malzeme dolap çeşitlerinde sınırsız tasarımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Çok sayıda PVC dolap çeşitleri olup fiyatlandırma modellerin kullanım alanına, büyüklüğüne, kolay kullanılabilirliğine, renk çeşitlerine göre yapılmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile sunulan PVC dolaplar ucuz fiyatlarla sağlanmaktadır. Malzemeni yaygın oluşu ortalama fiyatların yüksek olmamasında bir etkendir. Estetik ve fonksiyonel tasarımlarda dolapları sizlere sunan firmamız işlevselliği ön plana çıkan bu dolapları ihtiyaçlarına uygun şekilde bulundurmaktayız. Çok farklı tasarımlarda kullanım açısından avantajlar sağlayan modelleri satışa sunan firmamız ürünlerde kaliteyi ve dayanıklılığı amaç edinerek müşterilere ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.
 

Üst