PVC Pencere KilidiPVC Pencere Kilidi

PVC Pencere Kilidi​


Yaz mevsimi başta olmak üzere sıcak havaların yaşandığı günlerde çocuklu aileler için en büyük riskler pencereler ile balkon kapıları olup buna karşı PVC pencere kilidi gibi çözümler geliştirilmiştir. Bu kilit aynı zamanda hırsızlık gibi riskleri de minimize etmektedir. Evdekilerin kendini daha da güvende hissetmeleri için bu ürün büyük önem taşır. Havalandırma ihtiyacının karşılanması için gereken 10-15 cm kadar boşluk bırakılması bu ürün sayesinde mümkün olabilmektedir. Bu aralık dahilinde istenilen herhangi bir aralık bırakılabiliyor. Kolayca uygulanması söz konusu olan bu kilitler yüksek miktarda basınca ve yüke karşı dirençli üretirler. Şarjlı matkap ya da tornavida ile kolayca montaj edilebilmektedir.

Pencere Kilidi Nasıl Kullanılır​


PVC kapı ve pencerelere uygulanan PVC pencere kilidi monte edileceği yere vidalar yardımıyla takılır. Genel itibariyle vidalar pencere kilidi ambalajı içerisinde gelmektedir. Ürün sayesinde pencere veya balkon kapıları tamamen açılmak zorunda kalınmaz. Bu şekilde özellikle çocuklar için düşme riski kaldırılmakta ve arzu edilen havalandırma sağlanmaktadır. Tam güvenlik sağlamakta ve kilit anahtarları ile açılmaktadır. Çeşitli garanti süreleri söz konusudur. 5’li ve 10’lu gibi çeşitli opsiyonlarda satılmaktadır. Her ne kadar PVC pencereler için üretilse de her tür doğramaya uygun bir havalandırma ve güvenlik unsurudur. Paketten çıkan vidalar (akıllı vidalar) sayesinde kolayca montajı yapılabilmektedir. Modeline göre vidalar akıllı vida olabiliyor.

Estetik Güvenlik Çözümü​


Havalandırma kadar önemli bir konu olan hırsızlığa karşı önlem almak amacıyla üretilmesi söz konusu olan PVC pencere kilidi aynı zamanda estetik bir çözümdür. Üstelik bu çözüm çok da maliyetli değildir. Sürme kapı ve pencerelere de uygulanması mümkün olan pencere kilidi, Avrupa çapında test edilmiş ve onaylanmış durumdadır. Demir, ahşap, alüminyum ve PVC gibi çeşitlerde üretilen ve modern bir çözüm olan ürün sayesinde aklınız çocuklarda kalmayacak ve düşme riski de minimize hale gelecektir. Eski zamanların uygulaması olan demir parlaklıklara karşı pencere kilitleri etkin bir çözümdür. Anahtarlı yapısıyla arzu edildiğinde pencerelerin tam olarak açılması ya da kilitlenmesi mümkündür.
 

Üst