Sevgi Reçetesi Louise Hay - Hande Caneroğlu

Angelica

Editör
Sevgi Reçetesi Louise Hay - Hande Caneroğlu

Şimdi yapacağımız çalışma öz sevgini güçlendirmek için çok kuvvetli bir çalışma.
Öncelikle rahatsız edilmeyeceğin bir yerde olduğundan emin olmanı istiyorum.
Eğer yapabiliyorsan lütfen uzan ve çok rahat bir pozisyon al yada oturduğun yerde gevşeyebileceğin şekilde otur.

Şimdi gözlerini kapat merak etme güvendesin sadece sen ve ben varız.
Şimdi tüm meditasyonlarda yaptığımız gibi 3 tane derin nefes alıp vereceğiz.
Hızlıca derin bir nefes al ve yavaşça nefesini boşalt ve nefesini boşaltırken rahatladığını oturduğun yada yattığın yere yavaş yavaş gömüldüğünü hisset.
Tekrar derin bir nefes al ve nefesini verirken vücudunun giderek rahatladığını hisset.
Şimdi üçüncü kez çok derin bir nefes al ve nefesini ver.

Ve lütfen sıradaki çalışmanın sana çok iyi geleceğine dair bir niyet koy.

SEVGI RECETESI

Varlığımın derinliklerinin tam merkezinde, sonsuz bir sevgi kaynağı var. Şimdi bu sevginin yüzeye çıkmasına izin veriyorum....Kalbimi, bedenimi, zihnimi, bilincimi, bütün varlığımı bu sevgi dolduruyor, her yönden dışıma taşıyor ve bana katlanarak geri geliyor ....Sevgiyi verdikçe daha da fazla sevgi vermek için kaynağım oluşuyor, çünkü; kaynağım sınırsız...
Sevgiyi ifade etmek BENİ IYI HISSETTIRIYOR iyi olmamı sağlıyor,
bu benim icsel mutlulugumun bir ifadesi...

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla bedenime sevgiyle iyi bakıyorum. Onu faydalı yiyecek ve içeceklerle sevgiyle besliyorum, onu sevgiyle süslüyor giydiriyorum ve bedenim bana canlı bir enerji sağlıkla karşılık veriyor....

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla, kendim için bütün ihtiyaçlarımı tamamen karşılayan ve içinde yaşamaktan gerçekten zevk aldigim, rahat bir ev , odaları sevgi ile dolduruyorum ve bende dahil giren herkes bu sevgiyi hissediyor ve bundan besleniyor...

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla gerçekten zevk aldığım; yaratıcı yetenek ve becerilerimi kullandığım, sevdiğim ve sevildiğim insanlarla berbaer ve insanar için çalıştığım ve iyi bir gelir elde ettiğim
BIR İSTE ÇALISIYORUM....

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla tüm insanlara verdiklerimin katlanarak bana geri dönceğini bilerek sevgiyle davranıyorum ; tüm insanlar için sevgiyle düşünüyorum.İnsanlar benim aynam oldukları için sevgi dolu insanları hayatıma çekiyorum ...

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla affediyorum geçmişi ve geçmiş deneyimleri tamamen bırakıyorum;
ARTIK OZGURUM....

KENDIMI SEVIYORUM; bundan dolayi da tamamen SIMDI' de seviyorum. her an'ı iyi şekilde deneyimliyorum; Evren bana şimdi ve sonsuza kadar sevgiyle bakıyor, evrenin sevilen ve değerli bir çocuğuyum ve ben geleceğimin parlak, mutluluk dolu ve güvende olduğunu biliyorum ve zaten öyle .....

SIZI SEVIYORUM.....

Louise Hay

Şimdi derin bir nefes al; nefes verirken yavaş yavaş odaya geri dön oturduğun yada yattığın yeri hisset önce ayak parmaklarını oynat sonra el parmaklarını oynat hazır olduğunda hareket edebilirsin ve hazır olduğunda gözlerini açabilirsin.

Louise Hay'in bu sevgi reçetesini mümkün olduğu kadar çok dinlemeni öneriyorum. Hayatımızı iyleştirmenin birinci şartlarından birisi kendimizi olduğumuz gibi kabul edip sevmemiz. Bu reçete buna gerçekten çok iyi hizmet ediyor aynı zamanda olumlu düşünceler düşünüyor olmamız gerekiyor.
Olumlu düşünceler bize olumlu tecrübeler getirecek hayatımıza... Bu reçete ve bu olumlamalar da senin bilnç altına ve kara kutuna olumlu kayıtları kayıt etmek için faydalı...

Sağlıcakla ve mutlulukla kalmanı diliyorum . Umarım tüm hayellerin kolaylıkla su gibi en kısa zamanda sana gelir.

SENI COK SEVIYORUM

Konuşmamızda ki ses tonu direk kalbe hitap ediyor.

Oldukça başarılı bir konuşma olmuş, gerçekten de öyle değil mi? Kendimizi sevmemiz gerekiyor önce, kendimize saygı duymamız gerekiyor, siz kendinize saygı duymazsanız başkası da size asla saygı duymaz. Siz kendinize değer vermezseniz başkası da size değer vermez. Sevginin merkez üssü sizsiniz. Video seslendirme için teşekkür ederiz sayın Hande Caneroğlu.

Zeynep

Editör
Konuyu okuyup dinlediğim süre boyunca, yaşattığın mutluluk ve huzur için teşekkürler .

Hiç bir hekim reçeteye yazmaz, eczanede satılmaz, ve bunu hiç bir akedemi tam olarak öğretemez. Bu sihirli kelimenin adı 'sevgi' o sizi iyleştirir.

ikra

Yönetici
Beni yaratan güç, bana kendi yeni hayatımı değiştirme gücü de vermiştir.

Louise Hay

ikra

Yönetici
'Sorunları ne olursa olsun, herkesi ikna etmeye çalıştığım tek bir şey var: ‘Kendini Sevmek’. Sevgi harika bir tedavidir. Kendimizi sevmek yaşamımızda mucizeler yaratır. Aşırı gurur, küstahça bir kibir ya da kendini beğenme gibi şeylerden bahsetmiyorum; çünkü bunlar sevgi değil, sadece korkudur. Kendini sevmek ise, kendimize saygı duymak, mucizevi bedenimiz ve aklımız için minnettar olmaktır. ''

Louise Hay

ikra

Yönetici
Bizi geçmişte biri incitti diye, şimdiki anda kendimizi cezalandırmak ne saçma
Louise Hay

Sevgi, bildiğim en büyük silgidir, en derin ve en acı verici anıları bile siler. Louise Hay

ikra

Yönetici
Bilinen bir sürü gerçek var ancak yalnızca bir tanesi evrensel ve değişmezdir: Sevgi.

Louise L. Hay