SevgiForum.com 2019

ikra

Yönetici
12 Eyl 2019 SevgiForum.com Yayında

Burası bir forum sitesi ama özü sadece insanlara bilgi aktarma amacını taşımaktadır.
Diğer forum sitelerinde olduğu gibi forum oyunları veya kişisel konuların oluşturulduğu bir platform değiliz. Amacımız insanları İslami ve kişisel gelişim psikoloji motivasyon konularında bilgilendirmekten öteye gitmeyecektir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımla.

sevgiforum.com orjinal lisanslı xenforo forum altyapısını kullanmaktadır

ikra

Yönetici
Orjinal Flat Awesome Pixel Exit Tema lisansımız aktif edilmiştir.

ikra

Yönetici
Web sitemizin Google news servisi onaylanmıştır.
Güçlü bir forum sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

SevgiForum.

Forumunuza yeni katıldım, umarım paylaşımlarınızdan istifade edebilirim. Maneviyatımızı güçlendirecek bilgiler paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Bu vesile ile, forumdaki diğer arkadaşları da fikirlerini paylaşmaya davet ediyorum. Zira böylelikle forumumuzun, daha zengin bir yer olacağına inanıyorum. Ayrıca forumu, arkadaşlarıma da önereceğim.

ikra

Yönetici
Web sitemizde xenforo_2.2.0 verisyon yükseltme sistem güncellemesi yapılmıştır.

pardon özür dilerim 2019 muş.. ikra seni tanıyorum galiba .. forum neden yarım sizin kendi tercihiniz mi ? bir değişik geldide

ikra

Yönetici
pardon özür dilerim 2019 muş.. ikra seni tanıyorum galiba .. forum neden yarım sizin kendi tercihiniz mi ? bir değişik geldide
Burası bir forum sitesi ama özü sadece insanlara bilgi aktarma amacını taşımaktadır.
Diğer forum sitelerinde olduğu gibi forum oyunları veya kişisel konuların oluşturulduğu bir platform değiliz. Amacımız insanları İslami ve kişisel gelişim konularında bilgilendirmekten öteye gitmeyecektir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımla.