Sevgiforum Tanıtım Videosu


ikra

Yönetici
Katılım
12 Eyl 2019
Mesajlar
549
Tepkime puanı
612Türkiyenin en hızlı yükselen forum sitesi www.sevgiforum.com güncel kişisel gelişim konuları ve islami yayınlar ile okurları ile buluşuyor.

Siz de kişisel gelişim, psikoloji, ve islami değerler başta olmak üzere daha birçok kategoriden en yeni, güncel bilgilere ulaşmak ve daha da sizi cesaretlendirip, hayatınızda etki bırakacak içeriklere göz atmak için www.sevgiforum.com sitesini ziyaret edebilirsiniz...


SevgiForum.com; Barış ve sevgi temelleri üzerine kurulan bir bir platformdur. Binlerce çiçekten toplanan bal misali, güvenilir özgün içeriği ile çeşitli bilgilerin harmanlanarak okuyucuya sunulduğu bu platform, ruhunu doyurmak isteyenlere hitap eden manevi bir sofradır.

Sevgiforum.com Tüm içerikleri titizlikle hazırlanan, her konunun değişik perspektiflerden ele alındığı renkli, huzurlu bir ortamdır. Yanlış bilgilerden tamamen uzak kalarak her zaman pırıl pırıl bir mekan olmayı ilke edinmiştir. Sevgi Forum’un amacı, insanların hem kişisel açıdan kendilerini geliştirmelerine hem de İslam’ı doğru bir şekilde yaşayabilmelerine destek olmaktır.
 

Zeynep

Editör
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
155
Tepkime puanı
72
Hayatınızı kolaylaştıracak, huzurlu bir ortam ve kalbinizle bağlantı kurabileceğiniz bir yer arıyorsanız, sevgiforum.com sitesine hoş geldiniz.
 
Katılım
19 Eyl 2019
Mesajlar
24
Tepkime puanı
18
Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine burayı keşfettim. Dop dolu kişisel gelişim içeriği ile karşıma çıktı . Kendi alanında çok kaliteli yazıları bünyesinde barındıran bir site . Beni buraya yönlendiren arkadaşıma çok teşekkür ediyorum
 
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Harika bir sevgiforum.com sitesi insanı değerleri konu alan ve değerlerle yaşamayı öğreten site.
 
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Sevginin ne demek olduğunu anlatan tek platform bir insan sevginin ne demek olduğunu sevmeden anlayamaz
 
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Sevgi tek taraflı bir eylem değildir. Gerek bir nesne gerek bir canlı ya karşı içgüdüsel bir yaklaşımdır. Seven insan herşeyini sevdiği için düşünür ve yaşar.
 
Katılım
15 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
sevgi tek taraflı bir eylem değildir.gerek bir nesne gerek bir canlı ya karşı içgüdüsel bir yaklaşımdır.seven insan herseyini sevdiği için düşünür ve yaşar.
 


Üst