Sürgülü PVC Pencere ModelleriSürgülü PVC Pencere ModelleriSürgülü PVC Pencere Modelleri​


İnsanların kullandıkları yapıların inşasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemelerden bazıları daha sonradan üretilen malzemeler olup bunların başında PVC gelmektedir. Sert plastik olarak bilinen bu malzemeler son derece sağlamdır ve bundan dolayı yapılarda ahşapların yerine kullanılmaya başlanmıştır. PVC profillerinden çok sayıda ürün elde edilmekte ve bunlar da yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı ve pencere gibi yapıların temel ürünleri PVC’den yapılmaktadır. Bunların farklı modelleri bulunmakta ve insanlar kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre bunlar arasından istediklerini tercih edebilmektedir. Özellikle pencerelerde birçok model seçeneği bulunmaktadır. Sürgülü PVC pencere modelleri de bunlar arasında çok önemli bir yer tutmakta ve söz konusu modeller insanların hem zevklerine hem de ihtiyaçlarına hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Sürgülü PVC Pencere Modelleri ve Ray Sistemi​

Sürgülü PVC pencere modelleri insanlar tarafından farklı nedenlerden dolayı tercih edilebilmektedir. Bunlardan bir tanesi söz konusu ürünün kullanışlı olması iken diğer ise ürünün bir ihtiyacı etkin olarak karşılamasıdır. Bu model pencereler genellikle yeterli alanın olmadığı durumlarda kullanılmaktadır. Sürgü sistemi sayesinde pencerelerin açılması için herhangi bir alana ihtiyaç duyulmamaktadır. Bunun yanında bu pencereler de son derece yüksek bir performans ile hem ısı hem de ses yalıtımı yapmaktadır. Bu özelliğiyle diğer pencerelerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Bunların dışında sürgülü modellerin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır ki böylece insanlar istedikleri renkleri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Söz konusu durum ise yapıların insanların zevklerine uygun bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Sürgülü PVC Pencere Modelleri ve Yalıtım Oranları​

Sürgülü PVC pencere modelleri içerisinde pratik kullanıma imkan veren ray sistemleri bulunmaktadır ve pencereler bunların üzerinden hareket ederek açılıp kapanmaktadır. Sürgüleri bu ray sistemleri oluşturmaktadır. Sürgülü pencereler yapılarda çok ciddi bir yalıtım sağlamaktadır. Bu yalıtım oranları sayesinde insanlar yakıttan tasarruf sağlamaktadır. Pratik kullanımı, yalıtım imkanı ve dar alanlarda rahatlıkla kullanılması insanların bu model pencereleri tercih etmesinin temel nedenleri arasında yer almaktadır. Son dönemlerde farklı renk seçenekleri bulunmakta ve insanlar bunlardan genel olarak ahşap olan renkleri tercih etmektedir.
 

Model

Editör
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
72
Tepkime puanı
0
Sürgülü PVC Kapılar ve Pencereler

Sürgülü pencereler, temiz, zarif bir görünüm için ince dikey çizgiler içerir ve iki ve üç sürgülü kombinasyonda mevcuttur ve teraslarda ve salonlarda tercih edilir.
Tam ekran cam, engelsiz görüş ve maksimum havalandırma sağlar.
Çift pirinç silindirler ve tam entegre kaldırma rayları düzgün çalışmayı sağlar ve kam kilitleri mükemmel güvenlik sağlar.
Takviyeli kanatlar pürüzsüzce süzülür ve temizlik için kolayca çıkarılır.
Çift sürmeli kanatlar, kapının / pencerenin her iki tarafının aynı anda açılmasına izin verir.
Kullanılabilir tek veya çift camlı cam çıtalar eğimli olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu tasarım toz birikmesini önler, kapalı ray kanallarının temizliği kolay ve kanat profili adaptör profili toz girişini engeller.
Geniş ve dar yerler için ideal, renkleri ve desen seçenekleri ile özelleştirilebilir.
Sonsuz seçenekleriniz var ve kapılarınızı ve pencerelerinizi özelleştirebilirsiniz.
 

Model

Editör
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
72
Tepkime puanı
0

PVC SÜRGÜLÜ KAPI SİSTEMLERİ​


Günümüzde en pahalı elde ettiğimiz en çok tükettiğimiz ve en kolay kaybettiğimiz şey enerji. Enerjinin büyük kısmı yaşadığımız mekânlar iyi yalıtılmış olmadığı için çöpe atıyoruz. Bu enerji kaybının en fazla olduğu kısım ise kapı ve pencereler. PVC sürgülü kapı sistemleri ile enerji kaybını en aza indirmek mümkün. PVC sürgülü kapı donanımı doğa için ve bütçeniz için yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olabilir.
Enerji kaybının en fazla olduğu geniş açıklıklarda bahçe, balkon, teras gibi PVC sürgülü kapı kullanımı tavsiye ediliyor. Aynı zamanda kullanıldıkları mekânlara geniş görüş açısı ile ferahlık katıyorlar. Bahçe, balkon, teras gibi açıklıklarda dış mekânlarla iç mekânlar arasında bütünlük sağlıyor. PVC sürgülü kapı sistemleri sayesinde daha şık, daha konforlu, daha ekonomik ve doğa dostu yapılar yaratabilirsiniz.

PVC SÜRGÜLÜ KAPI VE TEKNOLJİ​

Son teknolojiler kullanılarak üretilen PVC sürgülü kapı ve pencereler kolaylıkla hareket ettirilir, açılıp-kapanır. İki kanatlı olabileceği gibi isteğe bağlı olarak daha çok parçalı olabilir. PVC sürgü kapılarda kullanılan sızdırmazlık parçalar conta ve fırçalar son teknoloji ürünüdür. Bu sayede rüzgâr, yağmur, ses yüksek oranda dışarda kalır. Ortalama 40dB’le kadar ses geçirmezliği sağlar. Yüksek mühendislikle üretilen panellerdeki odacık sistemleri şiddetli hava koşullarında dahi sizin için yalıtım sağlar.

PVC SÜRGÜLÜ KAPI VE DEKORASYON​

Farklı kalınlıkta cam kullanılabilme seçenekleri ve farklı renkte kasa seçenekleri ile istediğiniz tüm mekânlarda kullanabileceğiniz PVC sürgülü kapı sistemleri yaşam alanlarınıza şık bir görünüm sağlayacak.
Balkon, teras, bahçe gibi geniş aralıklar için kullanabileceğiniz gibi iç mekânlarda da farklı amaçlarla kullanılabilir. Evinizin ya da ofisinizin bir odasını veya salon, hol gibi alanlarını bölerek kullanım kolaylığı ve farklılık yaratabilirsiniz. Kış bahçeleri veya hobi alanları tasarım uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilir. PVC sürgülü kapı montaj kolaylığı ile de hayalinizdeki mekânlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor. İç mekânlarda uygulanacak PVC sürgülü kapı modellerinizi buzlu cam veya desenli camlar seçerek kişiselleştirebilirsiniz.
Bu teknoloji ürünleri PVC sürgülü kapı sistemlerine ulaşmanızda oldukça makul fiyatlarla müşterilerini beklemektedir.
 

Üst